‘’BAUMİT İLK 11’’ listesinde yerimizi aldık.

BAUMİT İLK 11’’ listesinde yerimizi aldık.

1 Ocak - 31 Aralık 2018 döneminde en yüksek ciroları gerçekleştiren Baumit bayilerinden oluşan ‘’BAUMİT İLK 11’’ listesinde yerimizi aldık
Neyzen'den Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Tam Destek!

Neyzen'den Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Tam Destek!

Ekonomi ve hazine bakanlığının açıklamış olduğu enflasyon ile topyekün mücadele kampanyasına şirketimizde katılmaktan büyük onur duyacaktır. Şirketimiz yapı malzemeleri sektöründe birçok ünlü markanın ana dağıtıcılığını yapmaktadır. 8000 m2 Lojistik ve Genel Müdürlük Merkezi, 3 şubesi ve 50 çalışanı ile bu mücadelenin sonuna kadar içerisinde olmaya gayret gösterecektir.

YıIsonuna kadar Baumit, Tekno Yapı Kimyasalları, Jotun Boya, AKG Gaz Beton, Pera Boya, Kütahya Seramik, All Alçı gibi markalarda 100 ürün ile en az %10 - %20 indirim yaparak ekonomiye destek verecek olup, ayrıca indirimin yanı sıra vade farksız 9 aya kadar taksit imkanı sunacaktır.

Bu zamana kadar devletin ve milletin yanında olan kurumumuz bundan sonraki süreçte de bu duruşunu bozmayarak elini taşın altına koyacaktır.Milli Mücadelede Bizde Varız

Milli Mücadelede Bizde Varız

İnşaat sektöründe yaşanan ekonomik sıkıntıyı aşmak için üzerimize düşeni yaptık.

30 Ekim 2018 tarihine kadar Toptan alacağınız tüm inşaat malzemelerine, bütün banka kartlarında geçerli 9 taksit imkanı sunuyoruz .Fark Yaratan Ürünlerin Markası BAUMİT Artık Neyzen Yapıda

Neyzen Yapı Yeni Markası İle Hizmetinizde

Baumit, 1810 yılında bir kireç ocağı ile başlamış ve gelişerek Avrupa’nın en başarılı yapı malzemesi markalarından biri haline gelmiştir.

Özellikle dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanında uzman bir marka olan Baumit, bu alandaki ürünleri ile daha dayanıklı cepheler yaratmakta; enerji ihtiyacını azaltmakta ve yeşil binalar yaratılmasına katkı sağlamaktadır.

Ürün yelpazesi ve teknik özellikleri için size bir telefon kadar yakınız.

Neyzen Yapı Yeni Markası İle Hizmetinizde

Neyzen Yapı Yeni Markası İle Hizmetinizde

Kendi markamız olan "BİNA STORE" ile artık size daha da yakınız.

Boyadan bataryaya, Dış cephe kaplamadan balonlu naylona yüzlerce uygun fiyatlı ürün mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Bu markayı çok seveceksiniz.Su Yalıtım Yönetmeliği Yürürlüğe Girdi.

Su Yalıtım Yönetmeliği Yürürlüğe Girdi.

Binalarda Su Yalıtımı Yönetmeliği yürürlüğe girdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının konu ile ilgili Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yönetmeliğin amacı binalarda yapı elemanlarının muhtelif yollarla suya veya neme maruz kalması sonucu oluşan korozyon, dayanıklılık ve dayanım kayıpları gibi etkenlerle sürdürülebilirlik, sağlık ve kullanım yönünden risk oluşturan durumlara karşı, tasarım ve yapım bakımından alınacak önlemler ve uyulacak kurallara ilişkin usul ve esasların düzenlenmesi olarak belirlendi.
Yönetmelik, yeni yapılacak binaların toprakla temas eden temel, döşeme ve Bodrum duvarlarında, çatılarında, balkon ve ıslak hacimlerinde yapılacak su yalıtımının esaslarını kapsıyor.
Mevcut binalarda su yalıtımı gerektiren tadilat yapılması veya su etkisine karşı yalıtım ve/veya drenaj önlemi alınması hâlinde bu Yönetmelikteki esaslara uyulacak.
Özel olarak su tutucu nitelikte yapılan ve bu Yönetmelikteki koşullardan daha başka teknik gereklere göre tasarlanması gereken su deposu, yakıt deposu, su sarnıcı, müstakil olarak yapılan açık veya kapalı havuz gibi yapılar ile tamamen su içerisinde kalacak şekilde inşa edilen yapılar ve arazi drenajı kapsam dışında olacak.
Ancak, konut binalarının içerisinde veya ona bitişik olarak sadece konutun ihtiyacı için inşa edilecek su deposu ve havuz gibi yapılar bu Yönetmeliğin kapsamında yer alacak.

Tekno Granito Neyzende

Zemin Kaplamada Yeni Ürün Tekno Granito

Tekno Yapı Kimyasalları A.Ş. Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilmiş, 2 ve 10 mm arası kalınlıklarda uygulanan, aşınma dayanımı yüksek, yanıcı olmayan, birkaç saat içinde priz alan, kendiliğinden yayılan, çatlama yapmayan dekoratif görünümlü yeni nesil son kat kaplama malzemesi.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Video linki
Neyzen Yapı Bosna Hersek Seyehatı

Neyzen Yapı Bayileriyle Bosna Hersek Seyahatindeydi.

Ciro birincileri bayilerimizle Bosna Hersek seyahati gerçekleştirdik.

Çalışma hayatı ve stresten uzak keyifli bir ziyaret oldu.

Tekno yapı kimyasalları Neyzen Yapıyı tercih etti.

Tekno Yapı Kimyasalları Neyzen Mağazalarında.

Yapı kimyasallarının yeni ve beğenilen TEKNO markasını, toptan ve perakande müşterimizin beğenisine sunuyoruz.

Neyzen Bahçeşehir Yenilendi

Bahçeşehir Mağazamız Sizin İçin Yenilendi.

Sizin için yapılan değişikliklerle artık Bahçeşehir mağazamız daha renkli.

Sizi de bekliyoruz.

Neyzen Nmerkez Yenilendi

Esenyurt Merkez Mağazamızın imaj yenileme çalışmaları tamamlandı.

Merkez Mağazamızın yeni imajını görmeye ve genişleyen showroom’umuzu ziyarete bekleriz.

Neyzen Yenilendi

Neyzen Yenilendi

Neyzen Yepyeni görünümüyle karşınızda.Neyzen Usta’nın yaşam alanlarınız için usta fikirlerini kaçırmayın.

Blok Bims Neyzen

Neyzen Takım Arkadaşlarını Arıyor

Neyzen’in genç ve dinamik kadrosuna katılmak ister misiniz?

Blok Bims Neyzen

Blok Bims'ten Neyzen'e teşekkür belgesi

Neyzen Yapı Marketleri olarak Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Blok Bims'e olan desteğimizden dolayı teşekkür belgesi ile onurlandırıldık.
Bizlerde Neyzen Ailesi olarak kendilerine teşekkür eder, bu tarz projelere vesile oldukları içinde kendilerini tebrik ederiz..

Neyzen Ustalar

Neyzen Yapı Market Usta Kahvaltı Etkinliği

Esenyurt Mağazamızdan sonra bugün de Bahçeşehir Mağazamızda, Ustalara kahvaltı etkinliği düzenlendi. Etkinlik sonunda katılan ustalara Marshall Boya ve çeşitli hediyeler verildi. Emeği geçen ve katılan ustalarımıza teşekkür ederiz.
Ustalara kahvaltı etkinliklerimiz devam edecek. Bizi takip edin...