Değerli iş ortaklarımız ve Müşterilerimiz;

Yapı market sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 1990 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz. Geçmişten günümüze hedefimiz, insanı ve çevreyi esas alan projelerle teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; Özyurtlar (Neyzen) Yapı Market şirketimizden gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında, 2005 yılında Özyurtlar inşaat şirketimizi kurduk ve bu adım Özyurtlar Şirketler Grubu'nun lokomotif gücü oldu. İstanbul'un değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklandık. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak sektörde fark yaratarak 10.000’ den fazla konut inşa ettik.

Hedeflerimize ulaştıkça, başardıkça yeni hedefler belirledik. Oluşturduğumuz konseptlerde aileleri konut sahibi yaparken, onları en yüksek kaliteyle de buluşturduk. Şüphesiz başarılı olmamızda yapı marketçilikten gelen geçmişimiz ve gücümüz önemli rol oynadı. Bugün Neyzen İnşaat San. Tic. A.Ş 2013 yılı başından itibaren toptan satışlarını 8.000m²' lik Genel Müdürlük & Lojistik merkezinden yönetmekte olup bölgenin en güçlü yapı malzemeleri tedarikçisi konumundadır.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

Bir hayalle çıktığımız yolda, her zaman gerçekçi adımlar attık. Siz değerli dostlarımızla uzun yıllar daha ileriye yürümek dileğiyle...